KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaralı Öğrenci ve Öğretmenleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hastanede Ziyaret Etti.

İlimiz Sarıoğlan İlçesinde öğrenci taşıyan servis, sabah saatlerinde yoldaki buzlanma nedeniyle,  direksiyon hâkimiyetini kaybederek kaza yaptı.
Yaralı Öğrenci ve Öğretmenleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hastanede Ziyaret Etti.

İlimiz Sarıoğlan İlçesinde öğrenci taşıyan servis, sabah saatlerinde yoldaki buzlanma nedeniyle, direksiyon hâkimiyetini kaybederek kaza yaptı.

 

Kazada on bir kişi çeşitli yerlerinden yaralandılar. Kayseri’de çeşitli hastanelere kaldırılan yaralıların hayati tehlikelerinin olmaması sevindirdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, olayın duyulmasının ardından hastanede yatmakta olan öğretmen ve öğrencileri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Benzer şekilde yine sabah saatlerinde Tomarza İlçesinde görev yapan öğretmenlerde trafik kazası yaptılar. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan öğretmenleri de ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu yaptığı açıklamada, "Maalesef sabah saatlerinde acı bir haberle güne başladık. Allah tekrarlarından bizi muhafaza etsin. Sarıoğlan ilçemizde Alamettin köyünden Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne servis yapan aracımız kaza yaptı. 9 tane öğrencimiz yaralı. Çok şükür şuan için hayati tehlikesi olan öğrencimiz yok. 3 öğrencimiz Sarıoğlan’da ayakta tedavi gördükten sonra taburcu edildiler. 6 tanesi Kayseri’deki muhtelif hastanelerimizde tedavi altına alındılar. Devlet Hastanesi’nde tedavi gören 2 öğrencimizin kırıklardan dolayı biraz sıkıntı var ama doktorlardan aldığımız en son bilgiye göre onlarda da hayati tehlike yok. Müdürlük olarak öğrenci ve öğretmenimize geçmiş olsun ” dedi.

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.