KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yahyalı Cumhuriyet Savcısı Sayın Hüseyin İNAL ve İlçe Jandarma Komutanı Sayın Teğmen Musa YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
![Yahyalı Cumhuriyet Savcısı Sayın Hüseyin İNAL ve İlçe Jandarma Komutanı Sayın Teğmen Musa YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/13112037_IMG_8254.jpg)
Yahyalı Cumhuriyet Savcısı Sayın Hüseyin İNAL ve İlçe Jandarma Komutanı Sayın Teğmen Musa YILMAZ ile öğretmenimiz Onur Karaoğlan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.