KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni, Bilgisayar İşletmeni ve Şoför Kadrolarına Sınavsız Atama

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni, Bilgisayar İşletmeni ve Şoför Kadrolarına Sınavsız Atama

İlimiz İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve 16 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okul/Kurumlarında görev yapan personelden, 12/10/2013 tarih ve 28793 Sayılı Remi Gazetede Yayımlanarak yürürlüğe giren Milli Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmeliğinin 5. maddesinde yer alan büro hizmetleri grubunun 3. bendinde yer alan unvanlardan ( Bilgisayar İşletmeni, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Veznedar, Ayniyat Memuru, Ambar Memuru, Mutemet, Memur, Santral Memuru, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Daktilograf, Usta Öğretici, Sekreter, Şoför.) kadrolarında görev yapanlardan, Bilgisayar İşletmeni, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ve Şoför kadrolarına aranan şartları taşımak kaydıyla sınavsız atama yapılabilmesi için başvuru alınacaktır.

 

Söz konusu kadrolara atama başvuruları 25 Nisan - 29 Nisan 2016 tarihleri arasında alınacak olup, atama işlemlerine ilişkin duyuru, açıklamalar ve münhal kadro listesi Müdürlüğümüze ait http//kayseri.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanacaktır. Ayrıca konuyla ilgili yapılacak ek açıklamaların da aynı adresten takip edilmesi gerekmektedir.

 

»

VHKİ, Bilgisayar İşletmeni, Şoför Kadrolarına Sınavsız Atama Duyurusu      

»

Sınavsız Atamalar Hakkında Açıklamalar

»

Sınavsız Atamalar Münhal Kadro Listesi

»

Başvuru Formu

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.