KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, Güvenli Okul Projesi kapsamında Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Avukat Ahmet Ulucan Ortaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu

Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, Güvenli Okul Projesi kapsamında  Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Avukat Ahmet Ulucan Ortaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu

Ziyaretleri kapsamında ilk olarak Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Valimiz Sayın Süleyman Kamçı’yı Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yirik, , İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sezai Çamdalı, okul idarecileri ve öğrenciler karşıladı.

 

 

İlk olarak okul etrafında incelemelerde bulunan Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, öğrencilerin güvenliğinin her şeyden önemli olduğunun altını çizdi.

 

Okulun kamera sistemini de kontrol eden Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, okul servislerindeki kamera sisteminin de okul müdürlüğü tarafından denetlenmesi ve her gün nöbetçi öğretmenlerin servisleri kontrol etmesi ile okul yakınındaki parkta bir kişi görevlendirilerek, öğrencilerin güvenliğini takip etmesi talimatını verdi.

 

Valimiz Sayın Süleyman Kamçı,  ziyaretinde Uygulama Otelinde de incelemelerde bulundu. Burada yapılan çalışmalar hakkında okul idaresinden bilgi alan Valimiz Sayın Süleyman Kamçı ve daha sonra okuldan ayrıldı.

 

Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinden sonra Avukat Ahmet Ulucan Ortaokulunu da ziyaret eden Vali Kamçı, idarecilerden okul hakkında bilgi aldı.

 

Avukat Ahmet Ulucan Ortaokuluna gelişinde Valimiz Sayın Süleyman Kamçı’yı, Kocasinan Kaymakamı Mustafa Kılıç, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sezai Çamdalı, okul idarecileri ve öğrenciler karşıladı.

 

Bu ziyaretinde de okul etrafını gezen Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, okulların etrafında bulunan parklarda öğrencilerin güvenliğinin alınması konusuna değinerek gerekli tedbirlerin alınması talimatını verdi.

 

Kamera sistemi ve okul servisleri konusunda gerekli tedbirlerin alınması talimatlarını veren Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, “Kamera sisteminin çalışması konusunda hassas davranmalıyız. Öğrencilerimizin güvenliği her şeyden önemli. Bunun için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.” dedi.

 

Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, son olarak, okul yönetimi ile okul aile birliğinin beraber aldıkları kararların uygulanması yönünde talimat vererek, çocukların geleceği ve güvenliği konusunda birlikte yapılan çalışmaların önemine değindi.

 

 

Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, incelemelerin ardından Beden Eğitimi dersinde olan öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldı. 

03-11-201703-11-201703-11-201703-11-201703-11-201703-11-201703-11-201703-11-201703-11-201703-11-201703-11-201703-11-201703-11-2017

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.