KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi nedeniyle evinde tedavi gören Enes Erdem’e karnesini verdi

Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi nedeniyle evinde tedavi gören Enes Erdem’e karnesini verdi

Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi nedeniyle evinde tedavi gören Enes Erdem’e karnesini verdi.

Melikgazi ilçesi Mustafa Eraslan Lisesinde eğitim gören 11-D öğrencisi Enes Erdem’i evinde ziyaret eden Valimiz Sayın ŞehmusGÜNAYDIN, evlerinde eğitim gören 116 öğrenci adına karneyi Enes Erdem’e verdi.

Enes Erdem’in Köşk Mahallesindeki evinde baba Ahmet Erdem ve anne Nuran Erdem tarafından karşılanan Valimiz Sayın ŞehmusGÜNAYDIN, tüm engelli öğrencilerimizin eğitimleri ile ilgilenen ve fedakârca gayret gösteren ailelerimize ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

Ahmet Erdem ve Nuran Erdem ise Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN’ı evlerinde ağırlamaktan duydukları mutluluğu ifade ederek, evlatlarının eğitim- öğretimden eksik kalmaması için ellerinden geleni yaptıklarını belirttiler. 
Karnesini alan Enes Erdem’in mutluluğuna ortak olan Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN, aile ve Enes Erdem ile bir süre sohbet ettikten sonra evden ayrıldı. 
Ziyarette Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN’a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Mustafa Eraslan Lisesi idarecileri ve öğretmenleri eşlik etti.

17-01-201917-01-201917-01-2019

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.