KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Beden Eğitimi Öğretmenleriyle Buluştu.
![Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Beden Eğitimi Öğretmenleriyle Buluştu.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/03172827_ad2916ad58d443899c4cdfbca9f9b9bb.jpg)
Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse ile birlikte Gültepe Kültür Merkezinde düzenlenen söyleşide Beden Eğitimi öğretmenleri ile bir araya geldi.