KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Teltik ve il protokolü ile birlikte,Bünyan Meslek Yüksek Okulu'nu ziyaret ederek öğrencilerimizle sohbet etti
![Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Teltik ve il protokolü ile birlikte,Bünyan Meslek Yüksek Okulu'nu ziyaret ederek öğrencilerimizle sohbet etti](/meb_iys_dosyalar/2023_01/02163946_Fld5rqHXwAER6np.jpg)
Valimiz Sayın Gökmen Çiçek,Vali Yardımcıları;Şemseddin Erkaya, Adnan Tezcan,Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen,Bünyan Bel.Bşk.Özkan Altun, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Teltik ve il protokolü ile birlikte,Bünyan Meslek Yüksek Okulu'nu ziyaret ederek öğrencilerimizle sohbet etti