KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Durak-Hava Demir ve Şehit Ersin Öztürk İlk/Ortaokullarını ziyaret etti.
![Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Durak-Hava Demir ve Şehit Ersin Öztürk İlk/Ortaokullarını ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/18155446_photo_9_2023-09-18_15-54-16.jpg)
Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Durak-Hava Demir ve Şehit Ersin Öztürk İlk/Ortaokullarını ziyaret etti.
Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan,Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar,İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, İlçe Millî Eğitim Müdürü Hacı Kaya ile birlikte Durak-Hava Demir ve Şehit Ersin Öztürk İlk/Ortaokullarında öğrencilerimiz,velilerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya geldi.