KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı münasebetiyle, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse; Mustafa Tatar İlkokulu öğretmenleri ve öğrencilerimizi makamında kabul etti.
![Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı münasebetiyle, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse; Mustafa Tatar İlkokulu öğretmenleri ve öğrencilerimizi makamında kabul etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/11151145_photo_2_2023-09-11_15-10-05.jpg)
Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı münasebetiyle, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse; Mustafa Tatar İlkokulu öğretmenleri ve öğrencilerimizi makamında kabul etti.