KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüz koordinesinde 8. sınıf öğrencileri için Hazırbulunuşluk Sınavı ve 12. Sınıf öğrencilerimiz için TYT İzleme Sınavı yapıldı
![Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüz koordinesinde 8. sınıf öğrencileri için Hazırbulunuşluk Sınavı ve 12. Sınıf öğrencilerimiz için TYT İzleme Sınavı yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_11/22141930_WhatsApp_Image_2022-11-22_at_10.39.59.jpg)
Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüz koordinesinde 8. sınıf öğrencileri için Hazırbulunuşluk Sınavı ve 12. Sınıf öğrencilerimiz için TYT İzleme Sınavı yapıldı.
Uygulamaya resmî ve özel öğretim kurumlarında eğitim gören öğrencilerimiz katıldı.