KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valiliğimiz himayelerinde İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde "Kar Fırtınaları" Açılış Programı düzenlendi
![Valiliğimiz himayelerinde İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde](/meb_iys_dosyalar/2024_01/04155300_photo_3_20240104_153856.jpg)
Valiliğimiz himayelerinde İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde "Kar Fırtınaları" Açılış Programı düzenlendi.
Programa Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, B.Ş.B. Başkanı Memduh Büyükkılıç, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ve il protokolü katıldı.