KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uzaktan Aday Öğretmen Yetiştirme Programı Duyurusu

Uzaktan Aday Öğretmen Yetiştirme Programı Duyurusu

Aday öğretmen yetiştirme hizmetiçi eğitim faaliyetleri Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen merkezi hizmetiçi eğitim programları ile yürütülecektir.   Aday öğretmen yetiştirme sürecinde adaylığı kaldırılan öğretmenlerin eğitimlerinde kullanılan toplamda 12 adet form, 3 adet forma dönüştürülmüştür.   Formlar dijitalize edilerek MEBBİS (Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemi) sistemi üzerinden Aday Öğretmen Performans Değerlendirme Modülü'nde çevrimiçi olarak doldurulmasına imkân tanınmıştır.   Aday öğretmen yetiştirme programı uzaktan eğitim seminerleri çevirimiçi olarak EBA'dan erişime açılmıştır.   Ulusal ve uluslararası mesleki gelişim programları aday öğretmen yetiştirme programı eğitim kursları adı altında çevrimiçi olarak açılmıştır.    

 

Ayrıntılar : Aday Öğretmenlik Süreci Formlar ve Sık Sorulanlar - Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü (meb.gov.tr)

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.