KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÖM Projesive eTwinning Faaliyeti Sertifika Töreni Düzenlendi

TÖM Projesive eTwinning Faaliyeti Sertifika Töreni Düzenlendi

Öğrenme farklılıklarını ortadan kaldıracak stratejiler uygulayarak tüm bireylerde tam öğrenmeyi sağlamak amacıyla ilimizde 2014-2015 yılında uygulamaya konulan kısa adı TÖM (Tam Öğrenme Modeli )Projesi ve eTwinning Faaliyetinde bulunan okul idarecilerine ve öğretmenlerine başarı sertifikaları törenle verildi.

 

TED Koleji konferans salonunda yapılan törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve öğretmenler katıldı.

 

Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu "TÖM projesinin Türkiye’de bir örneği yoktur. İlk başlandığında endişeler vardı, gelinen noktada ne kadar başarılı olduğumuzu gördük. Bu milletin bizlere sağladığı imkânları iyi kullanmak gerekir. Bilgi ve tecrübemizi geleceğimiz olan öğrencilere iyi aktarmamız lazım. Bütün projelerimizin temelinde bu var." dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, İlimizde 25 adet projenin uygulandığını belirterek "Öğretmen arkadaşların azmi ve çalışkanlıkları bizleri heyecanlandırıyor. Bu özveride sınavlarda İl ortalamamızı ve Türkiye ortalamamızı yükseltiyor. İlimizde, TÖM projesi uygulamasında başarı beklenen okullar değil de kenar semtlerde bulunan okulları seçtik. Sebebi ne diye soracak olursanız, bir şeyi ispatlamanın mutluluğunu yaşadık. Fırsat verilirse, imkân sunulursa öğretmenlerimizin bunun yanında öğrencilerimizin neler başaracağının ispatını yaptık. İnanmak ve güvenmek her şeyin başladığı ve bittiği nokta olarak görmek lazım ”dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, eTwinning Faaliyetinde İlimizde 69 okulumuz Avrupa ölçeğinde takdir görmüştür. Bu başarıya katkı sağlayan okul, idareci ve öğretmenleri kutlarım” dedi.

 

Tören, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu’nun başarı sertifikalarının vermesinin ardından Eğitimci yazarlar Özlem Yurdanur ve Oğuz Saygın’ın verdiği konferansla sona erdi. 

 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.