KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Telafide Ben de Varım programı kapsamında ilimiz Melikgazi Rehberlik Araştırma Merkezinde bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Telafide Ben de Varım programı kapsamında ilimiz Melikgazi Rehberlik Araştırma Merkezinde bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilerin akademik, sosyal ve duygusal yönden desteklenmesi amacıyla uygulanacak olan "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında ilimiz Melikgazi Rehberlik Araştırma Merkezinde bilgilendirme toplantısı düzenlendi.  

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'nun sağlık problemi nedeniyle katılamadığı bu nedenle İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Ekrem SABUNCU yönetiminde düzenlenen toplantıya Kayseri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Şemun AKMAN, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bahameddin KARAKÖSE, Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.'den Özgür SİNOPLUOĞLU, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden Ahmet METİN, Talas Gençlik Merkezi Müdürü Ali KARAGÖZ, Kayseri Gençlik Merkezi Müdürü Murat ULUOCAK, Talas Halk Eğitim Merkezi Müdürü İzzet SERKUŞ, Baldöktü Anadolu Lisesi Müdürü Adnan DİNÇ, Fatoş Büyükkuşoğlu İlkokulu Müdürü Murat YILDIZ, Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Baş Yardımcısı Hakan YİĞİT, 75.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mükremin İNCEDAĞ, Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi müzik öğretmeni Tuncer AKARSU, Şehit Cennet Yiğit İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Hakan ÖZDEMİR, Somuncu Baba İHL Türk Dili Edebiyatı Öğretmeni Veysi ARSLAN, İzzet Öksüzkaya Ortaokulu müzik öğretmeni İsmail KÖSE, Çetin Şen Bilim Sanat Merkezi Öğretmenleri Mehmet BEDİR ve Suat ŞAHİN, Şehit Bekir Çakır Ortaokulu beden eğitimi öğretmeni Mustafa KARAGÖZ, Şaban Fazlıoğlu MTAL beden eğitimi öğretmeni Mahmut İNCETÜRKMEN, Salih Avgun Paşa Ortaokulu Müdür Yardımcısı Kemal ARSLAN, Salih Avgun Paşa Ortaokulu müzik öğretmeni Hüseyin Emre KÖŞKER ve Güzel Sanatlar Lisesi resim öğretmeni Burhan DEMİRKOL katıldı.

Telafide Ben de Varım programı kapsamında ilimizde yapılacak etkinliklerin çerçeve programının oluşturulduğu toplantı Program Koordinatörü Ekrem SABUNCU'nun paydaşlara destekleri için teşekkür etmesiyle sona erdi.

 

22-06-202122-06-202122-06-202122-06-202122-06-2021

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.