KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEÇ-SEN Kayseri Şube Başkanı Sayın Adem ERDOĞAN ve yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
![TEÇ-SEN Kayseri Şube Başkanı Sayın Adem ERDOĞAN ve yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/27152122_IMG_5618.jpg)
TEÇ-SEN Kayseri Şube Başkanı Sayın Adem ERDOĞAN ve yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.