KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Talas İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa ELMALI ve ilçe yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
![Talas İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa ELMALI ve ilçe yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/28171414_IMG_7259_Copy.jpg)
Talas İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa ELMALI ve ilçe yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.