KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

STEM, geleceğin eğitim modelidir

Nazife Talat Orhan Anaokulunda açılan STEM Odası´nın açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, "STEM, geleceğin eğitim modelidir" dedi. 
STEM, geleceğin eğitim modelidir

Nazife Talat Orhan Anaokulunda açılan STEM Odası´nın açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, "STEM, geleceğin eğitim modelidir" dedi.

 

Nazife Talat Orhan Anaokulunda düzenlenen açılış törenine, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Tuncay Demir, şube müdürleri ve öğretmenler katıldı. Törenin açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, "Melikgazi Anaokulu ile başladığımız anaokulu pilot uygulamaları ve bu uygulamanın getirdiği olumlu sonuçları hep birlikte müşahede ettik. Bu sadece anaokulları boyutunda yürütülen bir çalışma değil. İlkokul, ortaokul ve lise boyutunda da yürüttüğümüz bir çalışmadır. STEM, geleceğin eğitim modelidir" dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu ayrıca, "Bugünün koşullarında dört duvar içerisine hapsettiğimiz çocuklara hayal edebilme ve düşünmesini sağlayabileceğimiz, bu dünyanın kapılarını aralayan bir projedir. Ülkemizin olduğu gibi bütün dünyanın da gelecekteki eğitim modeli herhalde budur" ifadelerini kullandı.

 

Konuşmanın ardından açılan STEM Odası´nı ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, öğrenciler ile beraber deney yaptı. Görevlilerden oda hakkında bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, her zaman öğrencilerin yanlarında olduklarını söyledi.

 

 

STEM, geleceğin eğitim modelidirSTEM, geleceğin eğitim modelidirSTEM, geleceğin eğitim modelidirSTEM, geleceğin eğitim modelidirSTEM, geleceğin eğitim modelidirSTEM, geleceğin eğitim modelidirSTEM, geleceğin eğitim modelidirSTEM, geleceğin eğitim modelidirSTEM, geleceğin eğitim modelidirSTEM, geleceğin eğitim modelidirSTEM, geleceğin eğitim modelidir

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.