KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Ali Örnek Ortaokulu Müdürü Sn. Özer Kuşçu, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik'i Ziyaret Etti
![Şehit Ali Örnek Ortaokulu Müdürü Sn. Özer Kuşçu, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik'i Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_07/29164656_photo_2022-07-29_16-02-30.jpg)
Şehit Ali Örnek Ortaokulu Müdürü Sn. Özer Kuşçu ve Müdür Yardımcısı Sayın Kemal Özgül, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik'i makamında ziyaret ettiler. Müdürümüz Sn. Teltik; LGS'de Fen Lisesine 10, Sosyal Bilimler Liselerine 3, Anadolu liselerine 15, Güzel Sanatlar Lisesine 4, Proje İmam Hatip Lisesine 2, Spor Lisesine 3 öğrenci yerleştirme başarısı göstermesinden dolayı okul idarecilerini ve öğretmenlerini tebrik etti.