KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sarıoğlan Kaymakamı Sayın Murat ÇÜRÜK ve Sarıoğlan Belediye Başkanı Sayın Bekir AYYILDIRIM, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN' u Ziyaret Etti
![Sarıoğlan Kaymakamı Sayın Murat ÇÜRÜK ve Sarıoğlan Belediye Başkanı Sayın Bekir AYYILDIRIM, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN' u Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_11/23144235_s1.jpg)
Sarıoğlan Kaymakamı Sayın Murat ÇÜRÜK ve Sarıoğlan Belediye Başkanı Sayın Bekir AYYILDIRIM, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN' u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.