KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullar arası satranç il birinciliği 938 öğrencinin katılımıyla başladı
![Okullar arası satranç il birinciliği 938 öğrencinin katılımıyla başladı](/meb_iys_dosyalar/2019_03/06091104_53088129_219940645536810_1386750356108607488_n.jpg)
Okullar arası satranç il birinciliği 938 öğrencinin katılımıyla başladı. Açılış törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Murat ESKİCİ katıldı. Turnuvanın ilk hamlesini İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Murat ESKİCİ yaparak öğrencilerle satranç oynadılar.