KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerin Sinema Keyfi

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Forum Kayseri Alışveriş merkezinin katkılarıyla başarılı öğrenciler sinemayla buluştu.
Öğrencilerin Sinema Keyfi

İl Milli Eğitim Müdürlüğünüz tarafından “Ben hiç sinemaya gitmedim" Projesi kapsamında Bünyan İlçemizde eğitim gören başarılı öğrenciler ilk kez sinemada film izleme imkânı buldular.

 

Etkinliğe katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra, basın mensuplarına proje hakkında bilgi verdi.  

 

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, "Forum Kayseri Alışveriş Merkezi bu etkinlikte bizim yanımızda oldular. Etkinliğimize katıldılar. Burada bugün Bünyan İlçesi´nden öğrencilerimiz bulunmaktadır. Özellikle Namık Kemal Ortaokulu´ndan öğrenciler bulunmaktadır. Biz bu projeyi sosyal bir etkinlik olarak değerlendiriyoruz. Hiç sinemaya gitmemiş, sinemayla buluşmamış, alışveriş merkezine gitmemiş ve hatta şehre hiç gelmeyen çocuklarımıza bu imkânı sunduk” diye konuştu.

 

Projenin çocuklar için faydalı bir proje olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, "Yürütmekten keyif aldığımız bir proje oldu. Ayrıca böyle bir sosyal sorumluluk projesini düzenledikleri ve yürüttükleri için Forum Kayseri Alışveriş Merkezi yöneticilerine teşekkür ederiz. Bu projeye katkı veren bütün öğretmen arkadaşlarımıza, ildeki yöneticilerimize, ilçe müdürlüğünnde görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Etkinlikte önemli bir rol alan Forum Kayseri Alışveriş Merkezi Müdürü Ali Kabakçı ise şu ifadeleri kullandı:

"Bu projeye çok önem veriyoruz çünkü şehrin merkezinde yer alan bir alışveriş merkezi olarak bu şehrin halkına katkıda bulunuyoruz ve bundan dolayı çok mutluyuz. Milli Eğitim Müdürümüzle bu projeyi paylaştım müdürümüzde bu projeye son derece olumlu baktılar, katkıda bulundular ve buraya kadar geldiler. Bu projenin sürekli olarak devamını getirerek çocukları buraya getirip sinemada ağırlayacağız ve sinema filmini izlemelerini sağlayacağız.”

 

Proje çerçevesinde Forum Kayseri´ye gelen öğrenciler, yemek yedikten sonra ´Ayı Paddington´ animasyon filmini izledi.

 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.