KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlayıp yayımladığı "Bir Başka Çalık" gazetesi ikinci sayı konuğu İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse öğrencilerle söyleşide bulundu.
![Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlayıp yayımladığı](/meb_iys_dosyalar/2023_04/14164524_photo_2023-04-14_16-44-46.jpg)
Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlayıp yayımladığı "Bir Başka Çalık" gazetesi ikinci sayı konuğu İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse öğrencilerle söyleşide bulundu.