KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nesrin Boysan Anaokulu Müdürü Sayın Canan URAT ve okul öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i makamında ziyaret edip, Erasmus+KA229 "Sanat Yoksa İnovasyon da Yok" projeleri hakkında bilgi sundular.
![Nesrin Boysan Anaokulu Müdürü Sayın Canan URAT ve okul öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i makamında ziyaret edip, Erasmus+KA229](/meb_iys_dosyalar/2022_02/04120330_photo_2022-02-04_12-03-35.jpg)
Nesrin Boysan Anaokulu Müdürü Sayın Canan URAT ve okul öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i makamında ziyaret edip, Erasmus+KA229 "Sanat Yoksa İnovasyon da Yok" projeleri hakkında İl Müdürümüze bilgi sundular.