KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Sn. Ayhan TELTİK, Erasmus Programı ''K229'' kapsamında yürütülen ''E-Fest'' isimli projenin ortaklarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.
![Müdürümüz Sn. Ayhan TELTİK, Erasmus Programı ''K229'' kapsamında yürütülen ''E-Fest'' isimli projenin ortaklarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2022_06/03141409_IMG_3870.jpg)
Müdürümüz Sn. Ayhan TELTİK, Erasmus Programı ''K229'' kapsamında yürütülen ''E-Fest'' isimli projenin ortaklarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi. Kocasinan Öğretmen Evinde düzenlenen programda yabancı misafirler yöresel lezzetlere hayran kaldı.