KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bahameddin KARAKÖSE ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi ile bir araya geldi.
![Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bahameddin KARAKÖSE ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi ile bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/09125831_2.jpg)
Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bahameddin KARAKÖSE ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi ile bir araya geldi.
Yapılan çalışmalar hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından bilgi sunumu yapıldı.