KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz ve Türkiye Yazarlar Birliği Kayseri Şubesi arasında ''Yazar Okulu Etkinliğine İlişkin İşbirliği'' Protokolü İmzalandı
![Müdürlüğümüz ve Türkiye Yazarlar Birliği Kayseri Şubesi arasında ''Yazar Okulu Etkinliğine İlişkin İşbirliği'' Protokolü İmzalandı](/meb_iys_dosyalar/2022_11/02121505_photo_2022-11-02_11-57-48.jpg)
Müdürlüğümüz ve Türkiye Yazarlar Birliği Kayseri Şubesi arasında ''Yazar Okulu Etkinliğine İlişkin İşbirliği'' Protokolü imzalandı.
Bu protokol kapsamında okullarımızda eğitim gören öğrencilerimizi Türkiye Yazarlar Birliği- Rol model olmuş yazar,şairler ile okul ortamında öğrenci, edebiyat ve yazarlık meraklıları ile buluşturarak onların hedeflerini geliştirip ufuklarının açılmasına katkı sağlamak ayrıca söyleşi etkinliklerinin düzenlenmesi amaçlanmaktadır.