KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Arasında İmzalanan Eğitimde İş Birliği Protokolü Kapsamında " Gençlerle Her An Hep Birlikte Projesi" Hayata Geçirildi

Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Arasında İmzalanan Eğitimde İş Birliği Protokolü Kapsamında

" Gençlerle Her An Hep Birlikte" projesi, gençlerin spor, kültür, ve eğitim alanlarındaki potansiyellerini keşfetmelerini teşvik ederek kapsamlı bir öğrenme deneyimi sunuyor. Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hazırlanan eğitimde iş birliği protokolü, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse ve Gençlik Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı tarafından imzalandı.

2023 yılında yaşanan doğal afetlerin gençlerimizde meydana getirdiği olumsuz psikolojik-sosyal değişiklerin bıraktığı izleri silmek adına düzenlenen sosyal etkinlik projesi kapsamında; çeşitli deprem bölgelerinden gelip şehrimizdeki pansiyonlarda ikamet etmeye başlayan ortaöğretim öğrencilerimizin daha hızlı bir şekilde yeni yaşamlarına uyum sağlamaları, öğrencilerin kültürel düzeylerinin gelişmesi, estetik-görsel duyarlılıklarının kazandırılması, ifade yetilerinin geliştirilmesi, zengin ve anlamlı yaşantılar kazanması, gözlem yapma gibi becerilerini geliştirmeleri amaçlanmaktadır.

"Eğitimde İş Birliği Protokolü" ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü, gençlerin çok yönlü gelişimine odaklanarak, potansiyellerini keşfetmelerine ve toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket etmelerine katkı sağlamayı hedefleyerek, Kayseri'deki genç neslin kapsamlı bir şekilde desteklenmesini sağlıyor.

27-12-202327-12-202327-12-202327-12-202327-12-2023

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.