KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Sayın Adnan İncetoprak ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bahameddin Karaköse'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
![Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Sayın Adnan İncetoprak ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bahameddin Karaköse'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2023_02/03164111_photo_2023-02-03_16-40-51.jpg)
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Sayın Adnan İncetoprak ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bahameddin Karaköse'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.