KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Destek Patent A.Ş. Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.
![Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Destek Patent A.Ş. Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.](/meb_iys_dosyalar/2021_07/06151927_photo_2021-07-06_15-18-15.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Destek Patent Anonim Şirketi adına Sayın Sedat KIZILAY'la "Fikrine Sahip Çık" sosyal sorumluluk projesinin protokolünü imzaladılar. İmzalanan protokolle İlimiz okullarında; "Sınai Mülkiyet Hakları" bilincinin ve patent okuryazarlığının artırılmasına, Türkiye'nin fikri sermayesinin korunmasına katkıda bulunulması hedeflenmektedir.