KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin bir dizi programlara katılmak ve ziyaretler gerçekleştirmek üzere ilimizi teşrif ederek, Kayseri Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.
![Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin bir dizi programlara katılmak ve ziyaretler gerçekleştirmek üzere ilimizi teşrif ederek, Kayseri Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/16111228_photo_12_20231116_110133.jpg)
Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin bir dizi programlara katılmak ve ziyaretler gerçekleştirmek üzere ilimizi teşrif ederek, Kayseri Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.