KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Mustafa PALANCIOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Müdürlüğümüze Devredilecek Okul da İncelemelerde Bulundu,
![Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Mustafa PALANCIOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Müdürlüğümüze Devredilecek Okul da İncelemelerde Bulundu,](/meb_iys_dosyalar/2021_08/12162226_a3.jpg)
Melikgazi Belediyesi tarafından yapımı tamamlanıp,İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze devri yapılacak okul da Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Mustafa PALANCIOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU incelemelerde bulundu.