KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ İade-i Ziyarette Bulundu.

Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ İade-i Ziyarette Bulundu.
Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ İade-i Ziyarette Bulundu.

Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ’ye  iade-i ziyarette bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ ’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyetini belirterek” Sayın Başkanım; Belediyeniz ve sizlerin eğitime katkılarınız özel anlam ifade etmekte.  Sizlerin destekleri bizleri mutlu etmekte.  Sizler gibi yöneticilerimizin bizlere katkıları ilimizde eğitim alanındaki başarımızı attıracağına emin” diyerek sözlerini tamamladı.

Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ yaptığı konuşmada ”İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ bey Kayseri de ilk ziyaretini eğitimcinin dostu belediye olarak bizlere yaptı. Kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Bugün aynı zamanda güzel bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Ağırnasta eski belediye binasını onararak meslek lisesi olarak hizmete açmanın heyecanı içerisindeyiz. Amacımız kamu kurumlarının atıl durumda kalmaması. Çocuklarımızın kendi oturdukları yerde eğitim görmesini istiyoruz.

Bizlere buranın okul olarak yapılmasında desteklerini esirgemeyen Milli Eğitim Bakanımıza ve İl milli eğitim müdürümüze teşekkür ederim. Amacımız, insanı yaşat ki devlet yaşasın” dedi. 03-08-201803-08-201803-08-201803-08-2018

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.