KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı’yı Ziyaret Etti

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı’yı Ziyaret Etti

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı’yı makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette konuşan Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, “Şehrimizi bilen, şehrimizi tanıyan, geçmiş dönemlerde ilimize yıllarca hizmet eden, şimdide müdürümüz olarak istifade edeceğimiz Osman hocama başarılar diliyorum. Sorumluluğumuz büyük eğitimi önemsiyoruz. 52 ilden büyük bir ilçeyiz. Birebir sahada vatandaşlarla görüşmelerimizde eğitimde, sağlıkta ne ihtiyaç varsa gidermeye çalışıyoruz. Daha fazlasını inşallah işbirliği içerisinde yapacağız.” dedi.

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın ziyaretinden dolayı memnun olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, ”Bizler Sayın Başkanımın tecrübelerinden yararlanacağız. Adı İlçe ama çok ilden büyük, belediye olarak eğitime katkıları Türkiye’ye örnek olmuştur. 11 okul, 14 spor salonu 46 öğretmen odasının yanı sıra ilçedeki okullarımızın mantolama yapımı, bahçe düzenlemesi ve açık spor sahaları bunlara en iyi örnektir. Sayın Başkanıma hizmetlerinin katlanarak devam etmesi dileklerimle, teşekkür ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Ziyaret resim çekilmesiyle sona erdi. 

 

17-02-201717-02-201717-02-201717-02-201717-02-201717-02-2017

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.