KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEİS Modülü İle İlgili Tüm Resmi ve Özel Okul/Kurum Müdürlüklerinin Dikkatine!

MEİS Modülü İle İlgili Tüm Resmi ve Özel Okul/Kurum Müdürlüklerinin Dikkatine!

13.10.2015 tarihli ve 10267756 sayılı yazımız ve bu yazımız ekindeki Bakanlığımızın 30.09.2015 tarihli ve 9647490 sayılı yazıları doğrultusunda: Tüm resmi ve özel Anaokulları, ilkokul, ortaokul ve tüm ortaöğretim kurumları, Bina Durumu, Tahsis Durumu, Lojman durumu ve Bina Kullanımı ekranlarına veri girişlerini e-okul Modülünden yapacaklardı. Fakat 21.10.2015 tarihinde Bakanlığımız Bina Durumu, Tahsis Durumu, Lojman durumu ve Bina Kullanımı ekranlarını MEBBİS sistemi içerisindeki Meis Modülüne aktarmış ve bu ekranlardaki daha önce girilmiş olan veriler tamamen boşaltılmıştır.   

 

Bundan böyle, Tüm resmi ve özel Anaokulları, ilkokul, ortaokul ve tüm ortaöğretim kurumları Bina Durumu, Tahsis Durumu, Lojman Durumu ve Bina Kullanımı ekranlarına veri girişlerini MEBBİS sistemi içerisindeki Meis Modülüne yapacaklardır.  

 

Aşağıdaki “Resmi Yazı”, Okulların daha önce girmiş olduğu “Bina Kullanımı” ve “Bina Durumu” bilgileri ile “Tahsis Girişi Yapacak Olan Okulların Listesi” ekte olup, Resmi Yazımız ve bu bilgiler doğrultusunda girişlerin eksiksiz bir şekilde 13 Kasım 2015 Cuma gününe kadar tamamlanması gerekmektedir.

 

 im Meis Bilgi Birişleri (Resmi Yazı)
 im MEİS MODÜLÜ-Bina Durumu-Bilgileri (Önceki Bilgiler)
 im MEİS MODÜLÜ-Bina Kullanımı- Bilgileri(Önceki Bilgiler)
 im MEİS MODÜLÜNDE-Tahsis Dolduracak Okullar

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.