KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kurs Merkezlerinde Covid-19 tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen konusunda denetimler gerçekleştirildi.
![Kurs Merkezlerinde Covid-19 tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen konusunda denetimler gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2020_11/06170754_16.jpg)
Sağlık İl Müdürü Sayın Doç.Dr.Ali Ramazan BENLİ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ tarafından covid-19 tedbirleri kapsamında Kocasinan ve Melikgazi İlçelerinde bulunan kurs merkezlerinde maske, mesafe ve hijyen konusunda denetimler gerçekleştirildi.