KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KOSGEB Kayseri Müdürü Sayın Ahmet ÖZBEKLER ve ORAN Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Ahmet Emin KİLCİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i Ziyaret Etti
![KOSGEB Kayseri Müdürü Sayın Ahmet ÖZBEKLER ve ORAN Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Ahmet Emin KİLCİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_03/04170920_photo_2022-03-04_17-08-49.jpg)
KOSGEB Kayseri Müdürü Sayın Ahmet ÖZBEKLER ve ORAN Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Ahmet Emin KİLCİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK' i ziyaret edip, uygulanması düşünülen projeler hakkında görüş alışverişinde bulundular.