KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kilim Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencilerimiz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'ye "Fikir Atölyesi Projemiz" Kapsamında Hazırladıkları Projeyi Tanıttılar

Kilim Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencilerimiz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'ye

İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Kilim Sosyal Bilimler Lisesi 9.Sınıf öğrencilerimizin Müdürlüğümüzce yürütülen "Fikir Atölyesi Projesi" kapsamında Medeni Türk Eğitim Sisteminde Liselerin Spesifik ve Sınıflandırma Ölçütlerini ele alan proje tanıtımına katıldı.

 

Öğrencilerimiz Okul Müdürü Bülent Kaya eşliğinde detaylı bir sunum gerçekleştirerek fikir ve görüşlerini dile getirdiler. 

İl Müdürümüz Karaköse, öğrencilerimizle hazırladıkları proje hakkında değerlendirmelerde bulunarak, eğitim sistemlerinin sürdürülebilir, dinamik ve bireysel farklılıkları gözetmesi ayrıca milli ve manevi değerleri içinde barındıran bir yapı olduğunu belirterek öğrencilerimizi hazırladıkları proje hakkında tebrik etti.

 

22-02-202422-02-202422-02-202422-02-2024

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.