KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri'de Öğretmen ve Öğrencilerimizin Katkılarıyla Toplanan Dokuz Bin Çuval Unların Son 250 Çuvalı Yeşilhisar İlçesindeki İhtiyaç Sahibi Ailelere Ulaştırıldı.
![Kayseri'de Öğretmen ve Öğrencilerimizin Katkılarıyla Toplanan Dokuz Bin Çuval Unların Son 250 Çuvalı Yeşilhisar İlçesindeki İhtiyaç Sahibi Ailelere Ulaştırıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_07/07170253_photo5774106195852899026.jpg)
Kayseri'de öğretmen ve öğrencilerimizin katkılarıyla toplanan dokuz bin çuval unun son 250 çuvalı Yeşilhisar İlçesindeki ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.
Yeşilhisar daki un dağıtım törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ;Yeşilhisar Kaymakamı Sayın Fatih BAYRAM,Yeşilhisar Belediye Başkanı Sayın Halit TAŞYAPAN,vefa grubu öğretmen ve öğrenciler katıldı.