KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kayseri Valiliğimizin uhdesinde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay yapılması planlanan "Eğitim Toplantısı"nın İlki Melikgazi Rehberlik ve Araştırma Merkezi Konferans Salonunda Gerçekleşti

Kayseri Valiliğimizin uhdesinde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay yapılması planlanan

Kayseri Valiliğimizin uhdesinde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay yapılması planlanan, "Eğitim Toplantısı"nın ilki Melikgazi Rehberlik ve Araştırma Merkezi Konferans Salonunda, Vali Yardımcımız Sayın Dr. Abdullah KALKAN başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Osman KARACA,  resmi ve sivil kurum temsilcileri, İl Milli Eğitim ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, Melikgazi İlçesine bağlı okullar içerisinden belirlenen okul müdürleri, öğretmenler ve okul aile birliği yöneticilerinin katılımları ile gerçekleşti. Toplantıda Melikgazi İlçesinde eğitim konusunda yapılan ve yapılacak konular ele alındı.

 

27-04-202227-04-202227-04-202227-04-2022

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.