KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri Valiliği, Belediyeler ve Hayırseverlerle; 11 okul, 120 derslik, 114 kişilik öğrenci pansiyonu protokolü imza töreni Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un katılımlarıyla gerçekleşti.
Kayseri Valiliği, Belediyeler ve Hayırseverlerle; 11 okul, 120 derslik, 114 kişilik öğrenci pansiyonu protokolü imza töreni Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un katılımlarıyla gerçekleşti.![Kayseri Valiliği, Belediyeler ve Hayırseverlerle; 11 okul, 120 derslik, 114 kişilik öğrenci pansiyonu protokolü imza töreni Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un katılımlarıyla gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/13082509_photo_2020-06-13_08-21-17.jpg)
Kayseri Valiliği, Belediyeler ve Hayırseverlerle; 11 okul, 120 derslik, 114 kişilik öğrenci pansiyonu protokolü imza töreni Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un katılımlarıyla gerçekleşti.