KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri Türk Eğitim Sen 1 No'lu Şube Başkanı Muharrem ÇOLAK, Türk Eğitim Sen 2 No'lu Şube Başkanı Ramazan SİDAR ve yönetim kurulu üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bahameddin KARAKÖSE'yi makamında ziyaret ettiler.
![Kayseri Türk Eğitim Sen 1 No'lu Şube Başkanı Muharrem ÇOLAK, Türk Eğitim Sen 2 No'lu Şube Başkanı Ramazan SİDAR ve yönetim kurulu üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bahameddin KARAKÖSE'yi makamında ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2023_02/28163311_photo_2023-02-28_16-32-34.jpg)
Kayseri Türk Eğitim Sen 1 No'lu Şube Başkanı Muharrem ÇOLAK, Türk Eğitim Sen 2 No'lu Şube Başkanı Ramazan SİDAR ve yönetim kurulu üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bahameddin KARAKÖSE'yi makamında ziyaret ettiler.