KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri Milletvekili Sn. Murat Cahid Cıngı ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Bahameddin Karaköse; Türkiye Tekstil Sanayisi İşverenleri Sendikası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, Meslek Lisesi Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi.
![Kayseri Milletvekili Sn. Murat Cahid Cıngı ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Bahameddin Karaköse; Türkiye Tekstil Sanayisi İşverenleri Sendikası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, Meslek Lisesi Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/14143549_photo_6024039843274801147_y.jpg)
Kayseri Milletvekili Sn. Murat Cahid Cıngı ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Bahameddin Karaköse; Kayseri'de mayıs ayında düzenlenecek Mesleki Eğitim Çalıştayı kapsamında Türkiye Tekstil Sanayisi İşverenleri Sendikası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde; meslek lisesi müdürleri ile bir araya geldi. Ardından Tekstil Teknolojileri Alanından dokuma oparatörlüğü ve iplik üretim teknolojisi atölyeleri; Endüstriyel Otomasyon Alanınından mekatronik atölyesini ziyaret edilerek, atölyede çalışmalarını sürdüren öğrencilerle bir araya gelindi.