KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Mimarsinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti
![Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Mimarsinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_05/27170533_7.jpg)
Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse; Kayseri'de düzenlenmesi planlanan Mesleki Eğitim Çalıştayı kapsamında Mimarsinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde;meslek lisesi müdürleri ile bir araya geldi.Ardından kimya teknolojisi, inşaat teknolojisi ve tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanı atölyeleri ziyaret edilerek,atölyede çalışmalarını sürdüren öğrencilerle bir araya gelindi.