KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri Kocasinan Fevziye Memduh Güpgüpoğlu Spor Lisesi Müdürü Sayın Yalçın ÖZCAN ve okul idarecileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
![Kayseri Kocasinan Fevziye Memduh Güpgüpoğlu Spor Lisesi Müdürü Sayın Yalçın ÖZCAN ve okul idarecileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/04111402_photo_2022-02-04_11-12-55.jpg)
Kayseri Kocasinan Fevziye Memduh Güpgüpoğlu Spor Lisesi Müdürü Sayın Yalçın ÖZCAN ve okul idarecileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.