KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Ali İhsan KABAKCI ve Şube Müdürü Sayın Ahmet METİN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i Ziyaret Etti
![Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Ali İhsan KABAKCI ve Şube Müdürü Sayın Ahmet METİN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_01/04135138_photo_2022-01-04_13-41-43_2.jpg)
Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Ali İhsan KABAKCI ve Şube Müdürü Sayın Ahmet METİN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK' i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretin anısına Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın KABAKCI, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın TELTİK'e milli takım forması hediye etti.