KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri Gar Müdürü Doğan Duruduygu, Kayseri Lokomotiv Bakım Müdürü Abdullah Terkeşli ve Kayseri Ulaştırma Memur-Sen Şube Başkanı Abdullah Saygı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik'i makamında ziyaret ettiler.
![Kayseri Gar Müdürü Doğan Duruduygu, Kayseri Lokomotiv Bakım Müdürü Abdullah Terkeşli ve Kayseri Ulaştırma Memur-Sen Şube Başkanı Abdullah Saygı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik'i makamında ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2023_01/03154601_photo_2023-01-03_15-45-36.jpg)
Kayseri Gar Müdürü Doğan Duruduygu, Kayseri Lokomotiv Bakım Müdürü Abdullah Terkeşli ve Kayseri Ulaştırma Memur-Sen Şube Başkanı Abdullah Saygı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik'i makamında ziyaret ettiler.