KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri Eğitim-Bir-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Zekiye TAŞAR ve komisyon üyeleri Esra HAYKIR, Ayşe TAŞÇI, Şükrüye ÖZKAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN'u makamında ziyaret ettiler.
![Kayseri Eğitim-Bir-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Zekiye TAŞAR ve komisyon üyeleri Esra HAYKIR, Ayşe TAŞÇI, Şükrüye ÖZKAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN'u makamında ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/04143515_IMG_5956.jpg)
Kayseri Eğitim-Bir-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Zekiye TAŞAR ve komisyon üyeleri Esra HAYKIR,Ayşe TAŞÇI,Şükrüye ÖZKAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN'u makamında ziyaret edip,başarılar dilediler.