KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri Eğitim Bir Sen 1 No lu Şube Başkanı Sayın Aydın KALKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'na Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundular.
![Kayseri Eğitim Bir Sen 1 No lu Şube Başkanı Sayın Aydın KALKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'na Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/02143200_photo_2020-12-02_14-31-26.jpg)
Kayseri Eğitim Bir Sen 1 No lu Şube Başkanı Sayın Aydın KALKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'na göreve başlamasından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulunup, başarılar diledi.