KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr.Memduh BÜYÜKKILIÇ ve Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Dr.Mustafa PALANCIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN' u Ziyaret Etti
![Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr.Memduh BÜYÜKKILIÇ ve Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Dr.Mustafa PALANCIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN' u Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_11/02123055_manYet.jpg)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ ve Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Dr. Mustafa PALANCIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN' u makamında ziyaret etti.
![02-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_02123118_p1.jpg)
![02-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_02123120_p2.jpg)
![02-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_02123125_p4.jpg)
![02-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_02123123_p3.jpg)
![02-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_02123130_p6.jpg)
![02-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_02123127_p5.jpg)