KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Sayın Nadir ÇELİK ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Melikgazi İlçesi Düvenönü caddesinde Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler yaptılar.
Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Sayın Nadir ÇELİK ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Melikgazi İlçesi Düvenönü caddesinde Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler yaptılar.![Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Sayın Nadir ÇELİK ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Melikgazi İlçesi Düvenönü caddesinde Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler yaptılar.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/10121306_photo_2020-09-10_12-11-28.jpg)
Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Sayın Nadir ÇELİK ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Melikgazi İlçesi Düvenönü caddesinde Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler yaptılar, esnafı ve vatandaşlarımızı maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaya davet ettiler.